Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny
  Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu


  ul. Lubańska 11-12, 59-900 Zgorzelec
  NIP 615-17-06-942, REGON 231161448
  tel. +48 75 77 22 900, fax +48 75 77 55 042

PN-EN ISO 9001:2015
Misja szpitala: "Bezpieczeństwo przez rozwój"

 
 
Strona główna Dla pacjenta Dla pracowników Informacje Przetargi Konkurs ofert Dane kontaktowe SZJ RODO/CYBER Sygnalista

 
   
   
 

Dla pacjenta

Obiad 23-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Zupa ziemniaczana 250ml
Łazanki z kapustą kiszoną 250g
herbata

DIETA ŁATWOSTRAWNA

Zupa ziemniaczana 250ml
Makaron pszenny z mięsem i warzywami 250g herbata

Śniadanie 23-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Płatki orkiszowe na mleku 310ml
chleb pszenno- żytni 35g
bułka pszenna 1szt
masło 14g
jajko 1szt
rzodkiewka 50g
banan 1szt
herbata

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

chleb żytni razowy 105g
masło 14g
jajko 2szt
rzodkiewka 50g
jabłko 1szt
herbata

Obiad 22-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Zupa krupnik 250ml
Ziemniaki gotowane 200g
fasolka po bretońsku 200g
herbata

DIETA ŁATWOSTRAWNA

Zupa krupnik 250ml
Ziemniaki gotowane 200g
pulpet drobiowy 150g w sosie
Surówka z buraczków 100g
herbata
 

 

Śniadanie 22-04-2024

DIETA PODSTAWOWA

Kasza manna na mleku 310ml
chleb pszenno- żytni 105g
masło 14g
ser żółty 50g
sałata 1/8szt
herbata

DIETA ŁATOWSTRAWNA

Kasza manna na mleku 310ml
chleb pszenny 100g
masło 14g
ser żółty 50g
sałata 1/8szt
herbata

 

Menu kuchni szpitala 15-21.04.2024

Menu kuchni szpitala 08-14-04-2024

Menu kuchni szpitala 01-07.04.2024

Menu kuchni szpitala 25-31.03.2024

Menu kuchni szpitala 18-24.03.2024

Menu kuchni szpitala 11.03-17.03.2024

Menu kuchni szpitala 04.03-10.03.2024

Menu kuchni szpitala 26.02-03.03.2024

Menu kuchni szpitala 19-25.02.2024

Menu kuchni szpitala 12-18.02.2024

Menu kuchni szpitala 05-11.01.2024

Menu kuchni szpitala 29.01-04.02.2024

Menu kuchni szpitala 22-28.01.2024

Menu kuchni szpitala 15-21.01.2024

Menu kuchni szpitala 08-14.01.2024

Menu kuchni szpitala 01-07.01.2024

Menu kuchni szpitala 25-31.12.2023

Menu kuchni szpitala 18-22.12.2023

Menu kuchni szpitala 04-08.12.2023

Menu kuchni szpitala 27.11-01.12.2023

Menu kuchni szpitala 20-24.11.2023

Menu kuchni szpitala 15-19.11.2023

 
 
Pliki do pobrania
PlikZałączającyRozmiarCreated
Pobierz plik (PROGRAM 22.04-28.04.2024_szp.pdf)PROGRAM 22.04-28.04.2024_szp.pdfAdministrator IT WS-SP ZOZ w Zgorzelcu108 kB2024-04-22 08:24
 
     
   
 
Dział Techniczny
+ 48 571 334 896
Dział Organizacji i Nadzoru
+ 48 571 334 872
Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
+ 48 571 334 858 / 880 (zamp / zaop)
Dział Księgowości
+ 48 571 334 873
Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
+ 48 571 334 869
Dział Ewidencji Majątku
+ 48 571 334 891
Dział Marketingu i Rozwoju
+ 48 571 334 885
Dział Rozliczeń Usług Medycznych
+ 48 571 334 832 / 868
Dział Informatyki
+48 571 334 893
Dział Administracyjno-Gospodarczy
+ 48 571 334 876
Radca Prawny
+ 48 571 334 845