Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny
  Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu


  ul. Lubańska 11-12, 59-900 Zgorzelec
  NIP 615-17-06-942, REGON 231161448
  tel. +48 75 77 22 900, fax +48 75 77 55 042

PN-EN ISO 9001:2015
Misja szpitala: "Bezpieczeństwo przez rozwój"

 
 
Strona główna Dla pacjenta Dla pracowników Informacje Przetargi Konkurs ofert Dane kontaktowe SZJ RODO/CYBER Sygnalista

 
   
   
 

Dla pacjenta

Śniadanie 14-06-2024

DIETA PODSTAWOWA

Płatki owsiane na mleku 310ml
chleb pszenno- żytni 70g
masło 14g
krakowska parzona 50g
jabłko 1szt
herbata
 

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

chleb żytni razowy 105g
masło 14g
krakowska parzona 80g
jajko 1szt
jabłko 1szt
herbata
 

Obiad 13-06-2024

DIETA PODSTAWOWA

Chłopska 250ml
Ziemniaki gotowane 200g
Kotlet schabowy 100g
Surówka z kapusty białej 100g
Herbata

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

Chłopska 250ml
Schab gotowany b/s 90g
Ziemniaki gotowane 200g
Surówka z białej kapusty 100g
herbata

Śniadanie 13-06-2024

DIETA PODSTAWOWA

Płatki żytnie na mleku 310ml
bułka pszenna 1szt
masło 14g
kefir 1szt
pomidor 100g
roszponka 20g
herbata

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

chleb żytni 105g
masło 14g
kefir 1szt
pomidor 100g
roszponka 20g
serek krążek 1szt
herbata

Obiad 12-06-2024

DIETA PODSTAWOWA

Zupa krupnik 250ml
Ziemniaki gotowane 200g
fasolka po bretońsku 200g
herbata
 

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

Zupa krupnik 250ml
Ziemniaki gotowane 200g
pulpet wieprzowy b/s 90g
surówka z marchewki 100g
herbata
 

Śniadanie 12-06-2024

DIETA PODSTAWOWA

Płatki jaglane na mleku 310ml
chleb pszenno- żytni 70g
masło 14g
twaróg 75g
papryka 50g
herbata
 

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

chleb żytni razowy 105g
masło 14g
twaróg 112g
papryka 50g
herbata
 

Obiad 11-06-2024

DIETA PODSTAWOWA

Brokułowa 250ml
Ziemniaki gotowane 200g
kotlet rybny w sosie greckim 200g
herbata

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

Brokułowa 250ml
Ziemniaki gotowane 200g
Potrawka z fileta drobiowego 150g
herbata

Śniadanie 11-06-2024

DIETA PODSTAWOWA

Płatki orkiszowe na mleku 310ml
bułka pszenna 1szt
masło 14g
jajko 1szt
rzodkiewka 50g
banan 1szt
herbata
 

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

chleb żytni razowy 105g
masło 14g
jajko 2szt
rzodkiewka 50g
mandarynka 1szt
herbata
 

Obiad 10-06-2024

DIETA PODSTAWOWA

Zupa ziemniaczana 250ml
Łazanki z kapustą kiszoną 250g
herbata

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

Zupa ziemniaczana 250ml
Makaron razowy z mięsem i warzywami 250g herbata

Śniadanie 10-06-2024

DIETA PODSTAWOWA

Kasza manna na mleku 310ml
chleb pszenno- żytni 70g
masło 14g
ser żółty 50g
jabłko 1szt
herbata

DIETA Z OGRANICZENIEM ŁATWO PRZYSWAJALNYCH WĘGLOWODANÓW

chleb żytni razowy 105g
masło 14g
ser żółty 70g
jabłko 1szt
herbata

 

Menu kuchni rehabilitacji 03-09.06.2024

Menu kuchni rehabilitacji 27.05-03.06.2024

Menu kuchni rehabilitacji 20-26.05.2024

Menu kuchni rehabilitacji 13019.05.2024

Menu kuchni rehabilitacji 06-12.05.2024

Menu kuchni rehabilitacji 29.04-05.05.2024

Menu kuchni rehabilitacji 22-28.04.2024

Menu kuchni rehabilitacji 15-21.04.2024

Menu kuchni rehabilitacji 08-14.04.2024

Menu kuchni rehabilitacji 01-07.04.2024

Menu kuchni rehabilitacji 25-31.03.2024

Menu kuchni rehabilitacji 18-24.03.2024

Menu kuchni rehabilitacji 11.03-17.03.2024

Menu kuchni rehabilitacji 04.03-10.03.2024

Menu kuchni rehabilitacji 26.02-03.03.2024

Menu kuchni rehabilitacji 19-25.02.2024

Menu kuchni rehabilitacji 12-18.02.2024

Menu kuchni rehabilitacji 05-11.01.2024

Menu kuchni rehabilitacji 29.01-04.02.2024

Menu kuchni rehabilitacji 22-28.01.2024

Menu kuchni rehabilitacji 15-21.01.2024

Menu kuchni rehabilitacji 08-14.01.2024

 
 
 
 

Menu kuchni rehabilitacji 27.11-01.12.2023

Menu kuchni rehabilitacji 22-24.11.2023

 
 
 
 
 
 
 
Pliki do pobrania
PlikZałączającyRozmiarCreated
Pobierz plik (PROGRAM 10.06-16.06.2024_reh.pdf)PROGRAM 10.06-16.06.2024_reh.pdfAdministrator IT WS-SP ZOZ w Zgorzelcu188 kB2024-06-10 06:21
 
     
   
 
Dział Techniczny
+ 48 571 334 896
Dział Organizacji i Nadzoru
+ 48 571 334 872
Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
+ 48 571 334 858 / 880 (zamp / zaop)
Dział Księgowości
+ 48 571 334 873
Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
+ 48 571 334 869
Dział Ewidencji Majątku
+ 48 571 334 891
Dział Marketingu i Rozwoju
+ 48 571 334 885
Dział Rozliczeń Usług Medycznych
+ 48 571 334 832 / 868
Dział Informatyki
+48 571 334 893
Dział Administracyjno-Gospodarczy
+ 48 571 334 876
Radca Prawny
+ 48 571 334 845